Stellenangebot

Cégünk a Zaunsystem Kft., prémium kovácsoltvas rendszereket gyárt és piacvezetőként forgalmaz német nyelvterületre.

logo-png

Feladatok:

  • ügyfelek és partnercégek (kovácsműhelyek, építkezési vállalatok, kertépítészek stb.) kezelése német nyelvterület szerte,
  • szerződések megkötése, műszaki és esztétikai részletek továbbítása a technikai részleg felé,
  • szállítmányozások és szerelések megszervezésének támogatása,
  • piacfejlesztési ötletek, javaslatok megtétele.

Akit keresünk:

  • középfokú vagy felsőfokú végzettségű
  • jól beszél és ír németül (osztrák/német és svájci partnerekkel és vevőkkel történő kapcsolattartás miatt)
  • értékesítési tapasztalattal rendelkezik
  • pro-aktív, határozott, csapatjátékos, ugyanakkor döntésképes
  • vevőközpontú gondolkodású
  • együttműködőkészséggel, pozitív hozzáállással rendelkezik
  • rugalmas és tanulási készsége van

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetés + prémiumrendszer + Cafeteria
  • telefon, laptop
  • intenzív betanulási lehetőség
  • lendületes, fiatalos csapat

Várjuk a német vagy magyar nyelvű fényképes önéletrajzod.

E-mail: fila@schmiedezaun.ch

Tel.: +36-30-200-2400